25° Açık
  • EURO
  • DOLAR

10.8 inç iPad mi geliyor? İşte sahip olacağı özellikler

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 11:59 A A


Akıllı telefon pazarında liderlik Samsung’un elinde olsa da, tablet pazarında liderlik Apple’da. Samsung geçtiğimiz günlerde Galaxy Tab S7 ve S7 Plus ile Apple’ın karşısına çıkmış olsa da, teknoloji devi tablet modellerine bir yenisini ekliyor. Sızıntılar birbiriyle çelişiyor olsa da, 10.8 inç iPad yolda görünüyor.

Apple, 10.8 inç iPad geliştiriyor iddiası!

iPad Pro ve iPad Mini dışında önümüzdeki aylarda hangi iPad’in duyurulacağı konusunda çelişkiler devam ediyor. Özellikle bazı kaynaklar 10.8 inç ekran olacağını iddia ederken, bazı kaynaklar 11 inç ekran olacağını belirtiyor.

91mobiles tarafından paylaşılan habere göre, iPad Pro ile benzer şekilde Face ID teknolojisine sahip olan tablet, 10.8 inç büyüklüğünde ekranı bünyesinde barındıracak. Ayrıca bağlantı noktasının USB-C olacağı belirtiliyor.

Bu kapsamda Apple, USB-C’ye geçeceğini bir kez daha kanıtlamış olacak.  Tabi şu anda ortaya çıkan görselleri dikkate alarak kesin konuşmak mümkün değil. Curpetino merkezli teknoloji devi yeni bir tabletin tanıtımını gerçekleştirecek, ancak bunun hangi model olacağını hep birlikte göreceğiz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 34 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11:59 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin