24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

169 TL fiyatıyla Onikuma K17 Gaming Kulaklık incelemesi- ShiftDelete.Net

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 18:24 A A


Son zamanlarda bilgisayar oyuncuları bilgisayar ekipmanlarına daha fazla önem göstermeye başladı. Bu doğrultuda oyunculara hitap eden Onikuma K17 Gaming Kulaklık inceleme konuğumuz. Fiyatıyla dikkat çeken bu kulaklığın performansı nasıl? İşte merak edilen detaylar!

Onikuma K17 Gaming Kulaklık inceleme

Oyuncu ekipmanı denildiği zaman oyuncular genelde ilk olarak kulaklık seçimine özen gösteriyor. Oyun içerisindeki deneyimi arttıran kulaklıklardan birini bu videomuzda sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatı ve ses performansıyla dikkat çeken bu oyuncu kulaklığı oyuncuları memnun ediyor mu?

50mm’lik sürücülere sahip olan bu kulaklık ile net ve yüksek sesleri gayet güzel bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler

Bu kulaklığı nereden satın alabilirim?

Onikuma K17 oyuncu kulaklığını buraya tıklayarak Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Philips ph 805 inceleme, philips ph 805 özellikleri

Onikuma K17 Gaming Kulaklık özellikleri

Ürün içerisinde 50mm kulaklık sürücüleri yer alıyor. Bu sürücüler ile oyuncular yüksek ses performansını burada yaşayabiliyor. Özellikle oyun içerisinde ses kasma dediğimiz yani karşı tarafta ki oyuncunun sesini duymada, bu sürücüler avantaj sağlayacaktır. Bu sürücülerinde yer aldığı kulaklık pedleride oldukça yumuşak.

Uzun süreli kullanımlarda bile herhangi bir sıkıntı olmadan bu kulaklığı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kulaklığın iskeletinde yer alan sağ ve sol kısımdaki metal yapılar ile kulaklığın boyu yukarı ve aşağı olacak şekilde konumlandırılabiliyor. Metal yapı ürünün sağlamlığını da olumlu yönde etkiliyor. Mikrofona baktığımızda ise çok yönlü bir yapı ile karşılaşıyoruz.

Onikuma K17 Gaming kulaklık özellikleri içerisinde en dikkat çekici yapılardan biri ses kontrolcüsü. Bu kontrolcü üzerinden mikrofon kapatılabiliyor, ses alçaltılıp yükseltilebiliyor. Yaşanabilecek ani olaylarda kontrolcü sayesinde daha iyi bir deneyim yaşanabilir. Kullanım olarak da bu ürünü PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox One X, PSP, tablet ve bilgisayarlarda kullanabiliyorsunuz.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken bir üründe kullanım seçeneklerinin bu kadar fazla olması gerçekten şaşırtıcı. Siz Onikuma K17 hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 35 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 18:24 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin