-2° Açık
  • EURO
  • DOLAR

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas modu çıktı

Güncel - 16 Ocak 2021 11:02 A A


Fallout New Vegas, Obsidian Entertainment‘ın geliştirdiği bir Rol Yapma Oyunu (RYO). Fallout New Vegas kullandığı oyun motorundan dolayı modlanmaya açık bir oyun. Yayınlanan bu yeni mod oyunun kendisini resmen solluyor.

27 GB boyutundaki Fallout New Vegas: The Frontier modu yayınlandı

The Frontier modu oyuna ekstradan 35 saat oynanış süresi ekliyor. 7 yıl boyunca topluluk üyeleri tarafından geliştirildi. Mod, Fallout New Vegas‘a sıfırdan bir sürüş sistemi ekliyor. Geliştirici topluluk oyuna sıfırdan araç eklemişler ve bunun üzerine bir sürüş sistemi geliştirmişler. Modla birlikte oyuna 150’den fazla yeni silah ekleniyor.

Silahların kaplamaları ve görsel efektleri de geliştirici topluluk tarafından sıfırdan tasarlandı. Mod olmasına rağmen geliştirici topluluk performans konusunda da oldukça iyi. Mod 60 fps‘de çalışıyor ve belirli yerlerde 60 fps‘nin altına düşüyor. Mod, performans kayıpları yaşamamak için güçlü bir CPU‘ya ihtiyaç duyuyor.

Fallout New Vegas: The Frontier modunu indirmek için NexusMods sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 42 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

Güncel - 11:02 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.