800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! - Gazete Haberi Gazete Manşetleri Gazete Haberleri
10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/22/2020 12:11 A A


ShiftDelete.Net ailesi olarak bu videomuzda çocuklar için üretilen Sphero Mini Robot incelemesi ile sizlerin karşısındayız. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren pek çok farklı ürün oluyor. Bu ürünlerden biri de çocuklar iççin hazırlanan ve hem eğlenceli hem de teknolojiye olan sevgilerini artıracak bir inceleme ile sizlerleyiz. Sphero Mini Robot incelemesi yayında! Sphero Mini Robot özellikleri neler? Sphero Mini Robot fiyatı ne kadar? Bu soruların cevabı ShiftDelete.Net ekranlarında!

800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, çocuklara özel olarak tasarlanan Sphero Mini Robot inceleme videosu ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Sphero Mini Robot fiyatı

Birçok farklı özelliğe ev sahipliği yapan robot oyuncak, pek çok farklı satış yerinde ortalama 850 liralık fiyat etiketine sahip. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Sphero Mini Robot özellikleri

Ürünü satın aldıktan sonra; Yapı Seti, Aktivite Kartları, Lobutlar, Trafik Konileri ve Robotik Top Kılıfı gibi pek çok farklı özelliği istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Birden çok çeşitli senaryo sayesinde, tek bir ürün ile beş farklı oyun şemasına erişerek, çocukların hem gelişimine hem de eğlenmesine katkı sağlayan bir set olduğunu söyleyebiliriz.

Aktivite Kartları sayesinde 15 farklı görev ve oyunu oynayabildiğinizi de belirtelim. Yani fiyatına göre bir sürü oyun vadettiği için, fiyat performans ürünü olduğunu da söylemek doğru olur.

Raylar, arklar ve bağlantı parçaları içeren Yapı Seti sayesinde yaratıcılık ve oyun oynamak için sınırsız olanak sununuyor. Sphero Play uygulaması, Mini’yi Joystick, Tilt, Slingshot veya Kick drive gibi çeşitli yöntemlerle sürmenize imkan veriyor. Bu sayede sürekli değişen bir oyun sistemi olduğunu da öne çıkarmalıyız. Sphero Edu uygulamasını indirip robotunuzu üç farklı şekilde programlayabilirsiniz.

  • Bluetooth Uyumluluğu: Bluetooth 4.0
  • Pil ömrü: Yaklaşık bir saat
  • Şarj Süresi: Yaklaşık üç saatHaber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 49 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 12:11 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.