“Akıllı Ofis Mobilyaları” ile evde sağlıklı ve konforlu çalışma

Güncel


SAĞLIKLI VE VERİMLİ ÇALIŞMANIN ANAHTARI “ERGONOMİK EVDEN ÇALIŞMA ÜNİTELERİ”!

Pandemi süreci ile gelişen evden çalışma konsepti ofislerde bulunan konforlu çalışma alanların yerine yerini yemek masaları ve sehpalara bıraktı. Bu soruna bir çözüm olarak; evden çalışma üniteleri ofis düzeninde çalışmak isteyen, verimli ve düzenli çalışma hayatını tesis etmek isteyen herkesin kurtarıcısı oluyor. 

Modern çağın ofis mobilyaları merkezi “Ofiste Her Şey”, modüler tasarımlı çalışma üniteleri bu dönemin en çok aranan ve tercih edilen ürünlerinden olmakta. Açıldığında masa, kapandığında kitaplık olan modüler evden çalışma ünitesi tasarımı ile her mobilyaya uygun bir kombin sağlıyor. Ölçüleri ile çeşitlenen Ofiste Her Şey, Evden Çalışma Üniteleri’ni evin her odasında özgürce kullanmak, bir yerden bir yere kolayca taşımak mümkün. Uzun süreli evden çalışırken yemek masaları ve sehpalarda çalışmak iş odağı açısından oldukça zorlayıcı bir süreç haline geldi. Gerekli ergonomik koşulların sağlanamaması sorun oluştururken çalışan kişilerde de ev ortamında verimli çalışma alanları yaratılamadığından hem fiziki hem de mental olarak sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Evden çalışma masaları ise bu soruna çözüm sundu ve sadece evden çalışanların evlerinde de ofis konseptlerini devam ettirmelerine imkan verdi. Evden çalışma üniteleri konforlu çalışma alanlarını ortaya çıkartılırken aynı zamanda da sadece masa olarak değil evden çalışırken uygun koşulları sağlamak adına evden çalışma koltukları da büyük önem kazandı.

Evlerinde büyük masaları koyabilecek alanları olmayanlar için bu akıllı mobilyalar evlerde en önemli araç haline geldi. Salon, yatak odası gibi evin herhangi bir alanına konumlandırılacak çalışma masaları, evlerinizde bir dolap iken kapağı açıldığında çalışma ofisinize dönüşüyor. Akşam mesaisi bittiğinde ise kapağını kapatıp hiçbir dağınıklık oluşmadan masayı tekrar dolap konumuna ve eski formuna getirebiliyorsunuz. 

Farklı tasarım ve konseptlerde evden çalışma ünitelerini görmek ve markanın farklı çözümler sunan ürün gamı ile Mod Tasarım’ın ofis mobilyaları merkezi Ofiste Her Şey, pandemi dönemi ve post pandemide de evden çalışma ya da hibrit düzen çalışmanın vazgeçilmez ürünlerini sunmaya devam ediyor, web sitesinden verilen siparişler pandemi kuralları gereği en hijyenik şekilde evlere ya da ofislere ulaştırılıyor.

Hibya Haber Ajansı