16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Amazon Prime Türkiye 8 TL fiyat ile Türkiye’de!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 09/15/2020 13:46 A A


Dünyadaki önemli alışveriş internet sitelerinden birtanesi olan Amazon, yakın zamanda ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştı. Ülkemize resmi olarak gelmesi büyük heyecan uyandıran alışveriş sitesi, şimdi de özel hizmetlerini ülkemizde kullanıma sunuyor. Biz de bu videomuzda, Amazon Prime Türkiye hizmeti nasıl kullanılır, Amazon Prime Türkiye neler sunuyor ve Amazon Prime fiyatı ne kadar sorularını cevaplıyoruz.

Amazon Prime Türkiye neler sunuyor?

ShiftDelete.Net ofisi olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, ülkemizde hayatına başlayan Amazon Prime özelliklerine ve bize sunduklarına yakın bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Amazon Prime fiyatı ne kadar?

Amazon Prime, ülkemizde kullanıma sunuldu. İlk ay herkes için ücretsiz olan hizmet, daha sonraları için 7.9 TL gibi uygun bir fiyata sahip. Üyelik sistemi ile beraber kullanıcılara çok farklı hizmetler sunuluyor. Alışveriş kısmında, Amazon Prime üyeleri sepetlerinde geçerli ürünler varsa ve  İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce ve Afyon şehirlerinden birisinde yaşıyorsanız ertesi gün teslimat özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Bu hizmet için herhangi bir ek ücret talep de edilmiyor. Ayrıca bu hizmet ile belirli bir tutardaki alışveriş sonrasında kargo ücreti de ödemiyorsunuz. 7.9 TL ücret sonrasında Prime video servisinden ve Gaming servisinde de faydalanabiliyorsunuz.  Özellikle Prime Video servisi, Netflix’in en büyük rakipleri arasında görülüyor.

Videomuzda birçok detaydan ve bu hizmeti nasıl satın alabileceğinizden bahsettik. Videomuzu izledikten sonra yorum yapmayı ve merak ettiklerinizi sormayı unutmayın. İyi seyirler!Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 15 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 13:46 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin