16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Benelüks ülkelerinin de yönetimini üstlendi

ABONE OL
Hibya Haber Ajansı - 08/30/2020 09:50 A A


Zyxel Türkiye ve Ortadoğu bünyesinde birçok başarılı projeye imza atan Özden Aliyagiç Uyar, Benelüks ülkelerinin de yönetimini üstlendi. Türkiye, Ortadoğu ve Benelüks ülkeleri marka ve pazarlama müdürlüğü görevine atanan Özden Uyar’ın sorumluluğunda toplam 3 bölge bulunmakta.

 

2013 yılından bu yana Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü olarak çalışan Uyar, Nisan 2017 tarihinden itibaren Ortadoğu bölgesinin de marka yönetimi ve pazarlama faaliyetlerinin koordinasyonunu yürütüyordu.

 

Toplamda 13 yıla yakın bir süre Zyxel çatısı altında farklı pozisyonlarda görev aldığını belirten Özden Aliyagiç Uyar, bölgesel sorumluluğunun artması ile ilgili şöyle konuştu:

“Zyxel Networks, kurumsal müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak uçtan uca bulut tabanlı ağ çözümleri sunmanın yanında; bireylerin de hayatını kolaylaştıracak yeni teknolojiler geliştiriyor.Uzman Ar-Ge personelimiz, işe kendini adamış deneyimli ekibimiz ve dinamik iş ortaklarımız ile faaliyette bulunduğumuz ülkelerin dijital dönüşümüne liderlik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Zyxel Networks Ailesi’nin bir üyesi olmaktan ve farklı ülkelerdeki ekiplere liderlik etmekten gurur duyuyorum. Bir markanın asıl gücü; bireyleri ve kurumları anlama yetisi ile doğru orantılıdır. Dijital dönüşüm projelerimiz dışında kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz ile de topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

 

Hibya Haber Ajansı

Bu haber 27 kez okundu.
ABONE OL
Hibya Haber Ajansı - 09:50 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin