20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/gazetehaberi.com/httpdocs/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 160
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/gazetehaberi.com/httpdocs/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 164

Binance’de bazı coin’lerin karşısında 10x veya 5x yazıyor bunlar nedir?

Ekonomi - 10 Nisan 2021 23:33 A A

Binance borsasında aşağıdaki gibi bazı coin’lerin yanında 10x , 5x veya 3x yazabilir. Bunun anlamı, o coin’in margin işlemi de yapılabildiği anlamına gelir.

 

 

 

 

Örneğin siz yukarıdaki pariteler kısmından BTC/USDT paritesine girerseniz margin işlem yapmak zorunda değilsiniz. Zaten margin işlem açmak için ayrı bir seçenek oluyor. Ancak eğer isterseniz 10x’e kadar margin işlemi yapabileceğinizi gösteren bir göstergedir.

Fotoğrafta ayrıca 1INCH’in yanında 5x simgesi görüyoruz. Bu da 1INCH/USDT paritesinde 5x’e kadar margin işlemi yapılabildiği anlamına geliyor. Ayrıca yine benzer örnek AKRO/USDT paritesinin yanında da 3x simgesi görüyoruz. Bunun anlamı da bu paritede eğer istenirse 3x’e kadar margin yapılabileceği anlamına gelir.

Binance web sitesini eğer Türkçe olarak açarsanız margin’i kullanamazsınız. Şayet margin’i kullanmak istiyorsanız web sitesinin dilini ingilizce ayarlamanız gerekiyor.

Site dilini sağ üst köşeden ingilizce seçerseniz alım satım sayfasının üstünde aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir seçim menüsü gelecektir.

Bu menüden Cross veya Isolated modunu seçerek 10x’e kadar margin işlem yapabilirsiniz.

Binance üyeliğiniz %10 komisyon ödüllü olarak, bu link’ten Binance’e kayıt olmanızı öneririm: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=ZNAP3G5O

Bu haber 368 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

Ekonomi - 23:33 A A


BENZER HABERLER
Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın