CHP Ankara heyeti Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Güncel

CHP Ankara İl Yönetimi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti. İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı önderliğinde gerçekleştirilen ziyarete CHP Ankara İl Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu Üyeleri katıldılar.

Ankara’nın sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuların görüşüldüğü ziyarette devam eden projelerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

Yapılan son anketlerde CHP’nin AKP ile oyları arasındaki farkın 1 puana kadar düştüğünü söyleyen Yavaş, pandemi sürecinde herhangi bir ayrım yapılmaksızın tüm vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını, bu yaklaşımlarının halk nazarında geri dönüşlerinin çok olumlu olduğunu belirtti. Mansur Yavaş, bu süreçte hiç borç almadıklarını azalan kaynaklarına rağmen belediye olarak büyük miktarlarda borç ödediklerini söyledi.

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ise yaptığı konuşmada, Ankara halkının Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarından çok memnun olduklarını özellikle önceki yıllarda ihmal edilen çevre ilçelere bu dönemde yoğun bir hizmet götürülmesinin vatandaş nazarında takdirle karşılandığını söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı