22° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Dijital Gösterim Merkezi şöleni! 30 Ağustos’a özel etkinlik

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/30/2020 11:00 A A


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından 7 ilde açılan Dijital Gösterim Merkezleri 3o Ağustos’a dair içerikleri ziyaretçilerine deneyimletiyor. Adeta bir görsel şov niteliğinde olan bu içerikler izleyenlerin tüylerini diken diken ediyor. Şanlı tarihimizin mükemmel bir gösteriyle taçlandırıldığı bu merkez Hakkı Alkan tarafından ziyaret edildi.

Yedi ilde bulunan bu merkezleri ziyaret eden herkese bir adet sanal gerçeklik gözlüğü hediye ediliyor. Sizler için bu gözlüklerden 12 tane aldık ve hepsini sizlere hediye edeceğiz.

30 Ağustos’ta Dijital Gösterim Merkezi rüzgarı!

Hakkı Alkan bu merkezlerin Çanakkale’deki alanına giderek deneyimlerini izleyenleriyle paylaştı. Sizler de Konya, Bursa, Çanakkale, Samsun, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan bu merkezleri ücretsiz ziyaret edebilirsiniz. Ziyaretinizin sonunda sizlere bir sanal gerçeklik gözlüğü hediye ediliyor. Dilerseniz Hakkı Alkan’ın ziyaretindeki deneyimleri izleyelim.30

Sizler için 12 adet sanal gerçeklik gözlüğü aldığımızı ve hediye edeceğimizi belirtmiştik. Çekilişe katılabilmek için videoyu beğenmeli, kanala abone olmalı ve bayram tebrik mesajınızı videoya yorum olarak bırakmalısınız. Bir hafta sonra kazanan kişi Hakkı Alkan’ın Instagram hesabı üzerinden canlı olarak açıklanacak.

3D materyalların ve ileri düzey ses efektlerinin kullanıldığı bu gösteri yaşattığı deneyim ile tüyleri diken diken etti. Gösterinin en çarpıcı kısımlarından biri 3D ses efekti ve 360 derece görüntü ile Büyük Taaruz’un anlatılmasıydı. Yaklaşık 900 metrekare alana kurulan dijital gösterim merkezi içerisinde ziyaretçiler sosyal mesafe kuralına uymak zorunda.

Sizler bu merkezin yaşattığı deneyimi nasıl buluyorsunuz?

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 43 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11:00 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin