E-spor oyuncuları için akıllı saat üretildi! İşte özellikleri - Gazete Haberi Gazete Manşetleri Gazete Haberleri
Açık
  • EURO
  • DOLAR

E-spor oyuncuları için akıllı saat üretildi! İşte özellikleri

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 10/25/2020 14:00 A A


E-spor akıllı saati, E-spor oyuncusunun daha iyi performans için alışkanlıklarını optimize etmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca izleyicilere yayın sırasında oyuncunun biyometrisine ilişkin bir fikir vermek için üretilmiştir.

Instinct E-spor akıllı saat özellikleri

Garmin, oyuncuların kalp atış hızı ve stres verileriyle oynamasını sağlamak için izleyicinin saatinden veri ileten akıllı saat üretti. Bu özelliklerin yanında tabii ki uyku takibi de dahildir, böylece oyuncular yeterince dinlenip dinlenmediklerini kontrol edebilir. Ayrıca oyun sürelerini izlemek ve molaları planlamak için özel bir oyun zamanlayıcısı da vardır.

Kullanıcı verileri, farklı günlük alışkanlıklarının performansını nasıl etkilediğini ve vücudunuzun günlük rutininizdeki farklı koşullara ve değişikliklere nasıl tepki verdiğini görebileceğiniz Garmin Connect uygulamasıyla otomatik olarak senkronize edilmektedir.

Garmin Satış Başkan Yardımcısı Dan Bartel, “Oyuncular uyku düzenlerinde veya aktivite seviyelerinde değişikliği görsün ve günlük yaşamlarında değişiklikler yapmak için de kullanılmasını amaçlıyoruz” dedi.

Akıllı saat aynı zamanda hafif olduğu için saat bilekte algılanamaz ve oyun oynarken dikkati dağıtmaz. Ayrıca E-Spor modunda üç günlük maksimum pil ömrü ve akıllı saat modunda iki haftaya kadar pil ömrü olduğunu iddia ediyor. Kullanıcılara bilek üzerinden e-posta, metin mesajları ve uygulama bildirimlerine erişim imkanı da sağlıyor.

E-spor oyuncuları için üretilen akıllı saatin etiket fiyatı 299 dolar olarak belirlenmiştir. Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 44 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 14:00 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.