17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

EA Play, Steam’de erişime açıldı! İşte abonelik ücreti

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 19:00 A A


Son zamanlarda artan oyun fiyatları nedeniyle, abonelik hizmetleri gibi çözümler oyunculara sunulmaya başlandı. Xbox Gamepass ve PlayStation Plus gibi servisler oyunculara; aylık ya da yıllık belli ücretler karşılığında birçok oyun sunuyordu. Şimdi ise EA Play Steam iş birliği ile yeni bir servis daha oyuncuların karşısına çıktı.

EA Play, Steam’de oyunculara sunuldu! Fiyatlar resmiyet kazandı

Electronic Arts, daha önce de EA Access isimli bir abonelik servisini tüketicilere sunuyordu. Ancak bu servis artık Steam çatısı altında oyuncuların karşısına çıkacak. Abonelik ücretinin ise günümüz oyun fiyatlarına baktığımızda oldukça cazip olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

ABD’de aylık 5 dolar abonelik ücretine sahip EA Play Steam üzerinden aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL ücretle kullanılabilecek. Bu ödemenin sonunda ise birçok oyundan oluşan kütüphaneye erişim sağlanabiliyor. Bu kütüphanenin içinde öne çıkan bazı oyunlar ise; Battlefield, Need for Speed, ve Titanfall oluyor.

Ayrıca bu servise abone olan kullanıcılara bazı ayrıcalıklar da tanınacak. Örnek vermek gerekirse; 420 TL ön sipariş fiyatına sahip FIFA 21, tam sürümüyle piyasada yerini almadan önce EA Play’in aboneleri tarafından 10 saat boyunca oynanıp, denenebilecek. Bu abonelik servisine erişmek ve incelemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 42 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 19:00 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin