Açık
  • EURO
  • DOLAR

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar ve tarihleri

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/24/2020 21:56 A A


EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar kesinleşti. Huawei tarafından yayımlanan listeler birçok kullanıcıyı sevindirdi. Daha önce yalnızca belirli kişilerin kullanabildiği ve stabil olmayan bir EMUI 11 sürümü hakkında bir haber yayımlamıştık.

İlgili haberde sadece Çin’de yaşayan kullanıcıları ilgilendiren bir güncelleme takvimi mevcut. Şu an ise artık herkesin kullanabileceği bir güncelleme hazırlanıyor. Bu yazılım çok yakında sizlerle birlikte olacak.

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar belli oldu!

Bu listede bulunan model sayısı önümüzdeki yıl değişebilir fakat şu anda böyle bir eğilim söz konusu değil. Çinli firma, 2021 yılında yayımlanacağı öngörülen MIUI 13 karşısında geri kalmak istemiyor.

Listelere bir göz attığımızda önümüzdeki yılın çok yoğun bir şekilde geçeceğini anlayabiliyoruz. Çizelgeleri incelediğimizde Huawei tarafından üretilen tablet modellerini de görüyoruz.

EMUI 11 güncellemesi alacak telefonlar

Yukarıdaki listeye baktığımızda Orta Doğu, Afrika ve Rusya üçlüsünü görüyoruz. Bu bağlamda Türkiye’nin de içinde bulunduğu bu kategori için hazırlanan tabloda dikkat çeken ilk tarih Aralık 2020.

Mate 30 ve P40 kullanıcıları artık gün sayıyor. Mate Xs ve nova 7 kullanıcıları ise önümüzdeki yılın ocak ayına kadar bekleyecek. Listenin geri kalanında yer alan modeller ise EMUI 11’e 2021’in ilk çeyreğinde (ocak, şubat ve mart) kavuşacak.

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar

22 Kasım 2020 tarihinde sizin için “EMUI 11 kullanıcısına neler sunuyor?” başlığı ile yayımlanan bir içerik hazırlamıştık. Dilerseniz bu içeriğe aşağıdaki bağlantı adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Huawei tarafından yayımlanan ilgili açıklamaya iseburadan ulaşabilirsiniz. Batı Avrupa, Kuzeydoğu Avrupa, Latin Amerika, Japonya ve Hindistan beşlisi için de bir liste yayımlandı.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 57 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 21:56 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.