-1° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Epic Games’in gelecek hafta ücretsiz olacak oyunu

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/26/2020 22:00 A A


Epic Games bir süredir ücretsiz sunduğu oyunlarla ses getiriyor. Epic Games Store tarafında ücretsiz oyunlar için perşembe günleri seçiliyor ve daha önce GTA 5, Civilization IV, Borderlands gibi oyunlar ücretsiz olarak sunulmuştu. 1 haftalık süreçte platforma giriş yapıp oyunları kütüphanenize eklemeniz halinde oyunlar artık sonsuza kadar sizin oluyor. Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu Cave Story+ oluyor. 3 Aralık ve 10 Aralık tarihleri arasında oyunu kütüphanenize eklemek yeterli olacak.

Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu: Cave Story+

Oyun daha önce Windows oyuncuları için 2004 yılında macera oyunu olarak piyasaya sürüldü. Daha sonra yıllar içinde karşımıza yeni bir sürüm ile çıkan oyun 2017 yılında Cave Story+ adıyla tekrar çıktı. Belki de tüm zamanların en ünlü indie oyunu olan Cave Story+, gizemin içinde hızlı bir dinamik ile eğlence sunan orijinal bir hikâye içeriyor.

Klasik 8 ve 16 bit oyunları anımsatan oyunda zıplayarak, ateş ederek, uçarak ve keşif yaparak ilerleniyor. Aynı zamanda oyun kişiye göre değişmek ile birlikte 7 ila 10 saat arasında tamamlanabiliyor. İşte Epic Games de bu klasik oyunu 3 Aralık ve 10 Aralık tarihleri arasında kullanıcıları için ücretsiz hale getiriyor.

Oyunun sistem gereksinimleri:

Epic Games-in yeni ucretsiz oyunu-00Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 51 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 22:00 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.