13° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Fall Guys, mobil platformlara geliyor

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 12:37 A A


PC ve oyun konsollarında oyuncularla buluşan Fall Guys, geçtiğimiz günlerde en çok indirilen PS Plus ünvanını elde ederek tarihe geçmişti. Bugün Fall Guys oyununun mobil platformlara da geleceği açıklandı.

Fall Guys, mobil platformlara geliyor

Geçtiğimiz yıl E3 etkinliğinde tanıtılan oyun, 4 Ağustos 2020‘de piyasaya sürüldükten sonra birçok oyuncu tarafından ilgi görmüştü. Geçtiğimiz günlerde PS Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Fall Guys, en çok indirilen PS Plus oyunu ünvanını kazandı.

Fall Guys mobil platformlara geliyor

Yapımcı şirket bu popülerliği sürdürebilir hale getirmek için mobil platformlara da giriş yapmaya hazırlanıyor. Steam‘de 7 milyon satış ile adından söz ettiren oyunun mobil versiyonu ilk olarak Çin için indirilebilir olacak.

Şu an App Store ve Google Play’de sahte Fall Guys oyunları bulunuyor. Şirket yetkilileri henüz mobil platformlarda oyunlarını yayınlamadıklarını ve sahte oyunlara itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizdi.

Bilibili adlı ve Çin menşeili oyun ve eğlence firması Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun mobil platformlar için isim haklarını satın aldı. Bazı analistler oyunun PC ve oyun konsollarından biraz daha farklı olacağını belirtti. Oyunun ne zaman yayınlanacağı ve ücreti hakkında henüz bir açıklama yapıldı.

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 38 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 12:37 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin