Açık
  • EURO
  • DOLAR

Fatih Terim’den hayatını kaybeden İtalyan gazeteci için duygusal mesaj!

Spor Haberleri - 04/07/2020 21:34 A A

Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’i üzen bir haber İtalya’dan geldi. İtalya’da yayım yapan Corriere dello Sport’un usta muhabiri aynı zamanda Terim’in de Fiorentina’yı çalıştırdığı dönemde yakın arkadaşı olan gazeteci Alessandro Rialti kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Koronavirüs testi ilk olarak pozitif çıkan Fatih Terim, sonraki testlerinin negatif çıkması nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu olmuştu. Bu haberin sevincini yaşayan Terim ailesine üzen bir haber İtalya’dan geldi.

İtalya’da yayım yapan Corriere dello Sport’un usta muhabiri aynı zamanda Terim’in de Fiorentina’yı çalıştırdığı dönemde yakın arkadaşı olan gazeteci Alessandro Rialti’nin kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.
FATİH TERİM’DEN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hayatını kaybeden İtalyan gazeteci arkadaşını unutmadı. Terim, kalp krizi geçirerek hayata veda eden gazeteci Alessandro Rialti ile ilgili sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Rialti ile Floransa’da bir araya geldiği görüntüleri paylaşan Terim, videoya ‘Seni özleyeceğiz dostum, huzur içinde yat’ notunu ekledi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

PARTNER Ülke ülke kadınların güzellik standartları
İngiltere’den Andone’ye çağrı!
En güzel Galatasaray marşlarının sözleri

Bu haber 14 kez okundu.
Spor Haberleri - 21:34 A A
BENZER HABERLER