Florya Uğur Koleji yaz okulu başladı ikinci dönem 26 Temmuz’da

Eğitim


“UĞUR KOLEJİ SUMMER CAMP” İLE BiLiM, SANAT, EĞLENCE VE SPOR BİR ARADA!

Florya Uğur Koleji’nde 4-5 yaştan itibaren tüm yaş grupları için 28 Haziran itibariyle başlayan yaz kampı ile bu yaz hem eğlenceli hem verimli geçiyor

Florya Uğur Koleji,  6 hafta boyunca sürecek olan yaz okuluna öğrencilerini davet etmeye devam ediyor. Pandemi dönemi ile okullardan uzun süre uzak kalan öğrenciler için dolu dolu bir yaz okulu programı hazırlayan kolej, 4-5 yaş, 6-7 yaş- 8-10 yaş şeklinde 3 ayrı grup için ihtiyaçlarına yönelik farklı programlar hazırladı.

28 Haziran- 13 Ağustos tarihleri arasında 6 hafta boyunca sürecek olan “Summer Camp”ta ilk dönem tamamlandı. 26 Temmuz’da ikinci dönemin başlayacağı yaz okulu kapsamında, yüzme, basketbol, voleybol, futbol, masa tenisi, dans, jimnastik gibi spor dallarının yanı sıra, satranç, akıl oyunları, kodlama, İngilizce ve art club gibi farklı içerikler de yer alıyor.  Tüm bunlara ek olarak; son zamanların favori etkinliği olarak Survivor etkinlikleri de yaz okulu derslerine renk katıyor. Tüm dersler açık havada yaz okuluna özel hazırlanmış açık hava doğa sınıflarında yapılıyor.

Pandemi sürecinin devamı nedeniyle kontenjanların kısıtlı tutulduğu Summer Camp için okul içi ve okul dışından da kayıtlar alınabiliyor.

Detaylı Bilgi İçin;

www.ugurkoleji.com.tr

212 592 88 44