Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Galaxy S11 ekranı ile dengeleri altüst edecek

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/21/2019 15:38 A A


Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S11’i tanıtmasına birkaç ay kalırken, yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Özellikle kamera konusunda büyük yenilikler sunacak olan Galaxy S11 ekranı yüzleri güldürecek gibi görünüyor.

Ice Universe’nin Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, Galaxy Note 9 için One UI 2 Beta sürümünde tespit edilen gizli ayarlar gözler önüne serildi. Bu bölümde 120 Hz’in yer alması oldukça dikkat çekerken, üç farklı seçenek sunuluyor.

Galaxy S11 ekranı 120 Hz yenileme hızı sunabilir!

İlk seçenek ekranın tamamen 60 Hz’de çalışmasını sağlıyor. İkinci seçenek ekranı her zaman 120 Hz’de çalışırken, diğer seçenek ise 120 Hz ile 60 Hz arasında ekranın ihtiyaca göre otomatik geçiş yapmasını sağlıyor.

Galaxy S11 ekranı 120 Hz

Mobil cihazlarda yüksek yenileme hızına sahip olan ekranlar bir trend haline geldi. OnePlus 7 modelinde 90 Hz’lik bir ekran yer alırken Mate 30 Pro’da, 90 Hz’lik ekrana sahip. Razer ise 120 Hz ekranla bir ilke imza atmayı başardı.

Bu kapsamda Samsung’un yeni amiral gemisinde 120 Hz ekrana yer vermesi kullanıcıları oldukça sevindirecektir. Zira, çok daha akıcı bir arayüz deneyimi sağlayacak olan bu ekran konusunda şu anda başka bir detay bilinmiyor.Kaynağa Gitmek İçin Tıklayınız.

Bu haber 2 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 15:38 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.