25° Açık
  • EURO
  • DOLAR

GoPro Hero 9 Black sızdırıldı! Beklenen özellik geldi

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 10:00 A A


Aksiyon kamerası denildiğinde yıllardır ilk akla gelen markaların başında yer alan GoPro yeni ürünü için çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. GoPro Hero 9 Black tasarımı daha doğrusu basın görseli sızdırıldı ve bu sayede kullanıcıların ekran tarafında uzun süredir beklediği yeniliğin nihayet geldiği netleşmiş oldu.

GoPro Hero 9 Black renkli ön ekranla gelecek!

Temmuz ayında 9. nesil GoPro’ya ait olduğu iddia edilen bir görsel Reddit’te paylaşılmıştı. DJI Osmo Action ile benzer şekilde ön tarafta renkli ekrana sahip olan ürünün, Hero 9 Black olduğu yeni fotoğraflar ile bir kez daha doğrulandı.

Hero 8 Black veya önceki modeller ile kıyasladığımızda en büyük fark ön tarafta yer alan ekran. Renkli ekrana geçiş yapılması ile birlikte kullanıcıların çekim yaparken kendilerini görmeleri mümkün hale geldi.

Daha büyük ve renkli hale gelen ekran dışında, cihazın geri kalanı Hero 8 Black ile aynı görünüyor. Kamera tarafında yapılan geliştirmeler şu anda bilinmezliğini koruyor, ancak çözünürlüğün artırılması ilk beklentiler arasında yer alıyor.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 22 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 10:00 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin