16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Görüntülü görüşme oranı arttı – ShiftDelete.Net

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 09/15/2020 11:36 A A


Yapılan araştırmalar, 2020 yılında insanların dijital ortamlarda ve mobil telefonlarıyla geçirdikleri zamanda büyük bir artış olduğunu gösteriyor. Bu artıştaki en büyük etken Covid-19 pandemisi olurken, insanlar sosyalleşme ihtiyaçlarını dijital ortamlarda gideriyor.

Görüntülü görüşme yapanlar yüzde 273 arttı

Sosyalleşme dışında, alışveriş, uzaktan çalışma ve bankacılık gibi işler için de mobil telefon kullanımında ciddi bir artış bulunuyor. Araştırma sonuçlarına göre, insanların yaklaşık yüzde 80’i cep telefonu kullanımlarının arttığını söylüyor.

En büyük artışın ise görüntülü görüşmede olduğu görülüyor. Yakın çevresiyle video konferans programları aracılığıyla görüntülü görüşme yapanların sayısındaki yüzde 273,5 artış, oldukça öne çıkıyor.

Bu artış, özellikle bankacılık sektöründe de yeni alışkanlıkları beraberinde getirdi. İşCep’in Müşteri Olmak İstiyorum özelliği sayesinde kullanıcılar İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşme yaparak İş Bankası’ndan hesap açtırabiliyor.

Özellikle yüz yüze temaslardan kaçındığımız bugünlerde, İş Bankası müşterisi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Müşteri Olmak İstiyorum özelliği sayesinde, İşCep’ten müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında adresinize kurye ile gönderilen imza formuna atacağınız tek bir imzanız ile hesap açılışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok alışkanlığımızın değiştiği ve dijitalleştiği bu dönemde İş Bankası, İşCep’in Müşteri Olmak İstiyorum özelliği gibi inovasyonlarla insanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

İşCep Müşteri Olmak İstiyorum özelliğine dair daha fazla detay için linke tıklayabilirsiniz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 12 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11:36 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin