Bizofol GmbH şirketinin kuruluşu tamamlandı

Güncel


Bizofol GmbH şirketinin Almanya’da kuruluşu tamamlandı. 

Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

”Global yalıtım  ve ambalaj sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, yurt dışı pazarlarda üretim, satış ve pazarlama alanlarında daha etkin olabilmek için sürekli alternatif olanakları, fırsatları araştırmakta ve değerlendirmektedir. Son yapılan sektör araştırmaları, eğilimleri, satış planlamaları ve ihracat potansiyelleri değerlendirilerek Almanya’da şirketimizin yüzde 100 kurucu ortağı olacağı bir şirket kurulması için işlemlerin başlatılmasına yönetim kurulunca  karar verilmiş ve kamu duyurusu yapılmıştır. Bu karara istinaden işlemler başlatılmış ve 08.02.2022 tarihinde Bizofol GmbH şirketinin kuruluşu tamamlanarak tescil olmuştur.”

Hibya Haber Ajansı


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.