Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu

Güncel


Erdoğan’ın konuşmasından bazı satır başları şöyle:

“Terör saldırısında şehitr olan memura rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Başı rahmet ortası mağfiret sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan’ı Şerifinizi tebrik ediyor artık mağfiret günlerinin sonuna yaklaştığımız ramazan ayının içinde Kadir Gecesi’ni de AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı önemine ve manası namütenasip bir şekilde İhya etmenin gayreti içerisindeyiz. İftar buluşmalarımız da hani ve esnaf ziyaretlerimizde sahur programlarımızda toplumumuzun tüm kesimleri ile gönül bağlarımızı sağlamlaştırma ya çalışıyoruz.

Parti teşkilatlarımız kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla hamdolsun bereketli bir ramazan ayı geçiriyor, arkadaşlarımız fakir fukaranın garip provanın mazlum ve mağdurların kapısını çalıyor, Dertlerine derman sıkıntılarına ortak oluyoruz.

Muhalefetin ramazanın manevi atmosferini zehirle çabalarına rağmen bu mübarek günlerin en güzel ve en verimli şekilde yaşamaya özen gösteriyoruz.

Bizde şehit yakınlarımıza emniyet mensuplarımız da askerlerimizle sanatçılarımıza sporcularımızla yediden yetmişe milletimiz de bir araya geliyoruz.

Muhalefet yandaşları ile birlikte Boğaz manzaralı 5 yıldızlı lüks otellerin, kral dairelerinde halkçılık oynarken biz kendi vatanseverleri mizde birlikte vatandaşlarımızın yanında gönül coğrafyamızda ki ihtiyaç sahiplerine de ulaşmanın mücadelesini veriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ve vakıflarımız milletimizin ailece rahatlığının bayraktarları olarak dünyanın dört bir köşesine yardım ulaştırıyor.

Ukrayna’dan Afganistan’ı Yemen’den Somali’ye Arakan’dan Suriye’ye kadar pek çok kriz bölgesinde Kızılayımız AFAD’ımız  Türkiye Diyanet Vakfımız canla başla çalışıyor aklı ve vicdanı kararmışların hezeyanları bizi doğru bildiğimiz yolda yürümekten alıkoyamaz.

Allah’ın rızasını kazanma ve milletimizin duasında başka hiçbir karşılık beklemeden ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Son 20 yıldır olduğu gibi muhalefetin fitne ve gerilim siyasetini basiret ve aklı selimle kavuşturacak milletimizin fertleri arasına nifak tohumları ekilmesine isim vermeyeceğiz.

Ezelden ebede uzanan 1000 yıllık kardeşliğimizin muhalefetin siyasi hesaplarına kurban edilmesine asla gözüm uyuyacağız.

Bu amaçla AK Parti teşkilatları olarak kardeşlik kucaklaşma seferberliği başlatıyoruz. İçinde bulunduğumuz mübarek ayın gönüllerimizi yumuşatan ikliminden de istifade ederek besmele bizi çekip yeni bir heyecanla yeni bir azimle tekrar yola devam ediyoruz.


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.