Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’da

Güncel


Erdoğan’ın konuşmasından bazı satır başları şöyle:

“Bir yıl içerisinde inşallah alt yapısıyla üst yapısıyla bütün bu binaları yapacağız dedik ve bitirdik.

Bu teslim töreniyle birlikte burada yerini alacak tüm Dereli’nin sakinlerine huzurlu mutlu bir gelecek Allah’tan diliyorum. Rabbim bizleri benzer felaketlerden muhafaza eylesin. Tüm kurumlarımıza, yüklenici firmalara şahsım ve milletim adına teşekkürlerimi iletiyorum.

Bugün bu teslim töreninde sizlerle bir aradayız. Bu teslim töreni ile birlikte ben burada yerini alacak tüm Dereli’nin sakinlerine huzurlu, Allah’tan mutlu bir gelecek diliyorum.

Rize Artvin Kastamonu bütün bu bolgelerde çok değişik felaketleri art arda yaşadık. yani bu yıl bizim için adete bir felaket yılı oldu. Yılmadık, usanmadık. Tüm kurumlarımızla gece gündüz çalıştık. Bütün bu güzellikler hepsi Dereli’nin sakini kardeşlerim için. O günü unutmamız mümkün değil. Anında buradaydık. 15 kadar kardeşimiz rahmetli oldu. Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanları cennet olsun inşallah. Tüm yakınlarına sabırlar diliyorum

Bugün burada bu mutluluğu yaşadık. Dereli’nin bu güzelliklerini görünce bende gerçekten çok mutlu oluyorum. Şuanda dükkanlar konutlar teslim edicelecek.

Bakıyorsunuz öyle bir muhalefet var ki yalandan geçilmiyor. Geçen akşam Ulaştırma Bakanım gayet güzel ağzının payını verdi. 2023 bilesiniz ki  Türkiye’de bir dönüm noktasıdır. Allahın izniyle emin adımlarla biz bu yola devam edeceğiz. Çünkü ülkemizde yapacağımız daha çok işimiz var. Girsunumuzda üniversitesinden tututunuz bütün buradaki kurumlarımızı inşa ve ihva ettik mi? ettik.

Biz halkımızdan aldığımız icazet neyse ona göre adımlarımızı attık. şu anda doğalgazı aldık mı.? ama muhalefet ne yapıyor.? Doğalgazın bir haftalık ömrü var diyor. Siz ne zaman doğru konuşacaksınız.?”

Hibya Haber Ajansı


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.