Demokratik Sağlık Sen’den 23 Nisan Mesajı

Güncel


Demokratik Sağlık Sen İzmir Kadın Kolları Başkanı Gevher Kamalı Taşlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle bir mesaja yayınladı.

23 Nisan. ‘Egemenlik Ulusundur’ diyen ve ulusun geleceğini küçücük yüreklere emanet etmekte hiçbir sakınca görmeyen ulu önderimiz var. Teşekkürler Atam. Çocuklarımız,sizler bakmaya doyamadığımız kıyamadığımız, umudumuz, geleceğimiz aydınlık yarınlarımız. Bütün çocuklarımızın bayramı bugün.Bugün 23 Nisan. Dünyadaki liderlerin bir çoğuna gerek mücadele anlayışı gerekse devlet adamlığıyla örnek olmuş hala da örnek olmaya devam eden Atatürk’ün ve mücadele arkadaşlarının sevgiyle çocukların yollarına ışık oluşudur 23 nisan. Sevgili çocuklar, Sizler destanlar yazmış Atalarımızın asil geçmişine sahipsiniz. Sizler tarihimizi bilerek, vatan sevgisiyle, barışla, kardeşlikle, birlikte, çok çalışarak ve umudunuzu hiç kaybetmeden geleceğimizi inşa edeceksiniz. Vatanımız sizlere emanettir. Bayramınız kutlu olsun” (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

 


Bilim Sağlık Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.