Geleneksel motifler, Haral Design ile hayat buluyor

Güncel


İlhamını bu şehrin yüzyıllara dayanan çok kültürlü, renkli ve büyülü atmosferinden alan Haral Design, her detayında ince bir özenin saklandığı abajurları, nostaljik tasarım çizgilerinin hakim olduğu ve özel kumaşlar olan kutnu ve ikatla ürettiği yastıklar ile geleneksel değerlerimizi yaşatmaya devam ediyor.

Zamanın yavaş aktığı, insanın kullanımına sunulmuş her nesnenin bin bir emekle üretildiği, her detayda ince bir özenin saklandığı geçmişin parçaları, Haral Design ile yeniden can bularak günlük hayattaki yerini alıyor. Geçmişin unutulmuş parçalarını bularak onları gündelik yaşama kazandıran Haral Design, pirinç ve kristal gövde abajurlar ve her biri el işçiliğiyle üretilen, evin en baş köşesine yerleştirilmeyi hak eden yastıklarıyla eşsiz bir seçki sunuyor.

Zarafetin Hikâyeyle Buluştuğu Tasarımlar

Handan Aral’ın imzasını taşıyan Haral Design, geçmişten gelen parçaların tınısını hissederek o objenin ruhuna uygun kumaşları, boncukları ve taşları kullanarak tasarladığı abajurları ve her biri ayrı bir hikâye anlatan, bulunduğu ortama zenginlik katan ve etnik desenlerle işlenmiş yastıklar ile yaşam alanlarının havasını değiştiriyor.

Haral Design ürünlerine www.haraldesign.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak
Hibya Haber Ajansı


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.