HYS Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş’nin kuruluşu

Güncel


Lokman Hekim Engürüsağ Sağlık Turizm Eğitim Hizmetleri ve İnşaat Taahhüt A.Ş, HYS Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş’nin kuruluşuna ilişkin bildirim yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:

”Şirketimizin yüzde 100 bağlı ortaklığı Her Yerde Sağlık ve Elektronik Ticaret A.Ş yurt içi ve yurt dışını kapsayan geniş bir alanda, birçok sağlık kuruluşunun yer aldığı ve çeşitlendirilmiş sağlık hizmetlerinin tanıtımını ve karşılaştırılmasının elektronik ortamların tamamında kolayca yapılmasını sağlamak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Her Yerde Sağlık ve Elektronik Ticaret A.Ş, hizmet kalitesini artırmak ve operasyonel faaliyetlerini desteklemek amacıyla, ana faaliyet konusu sigortacılık ve aracılık hizmetleri olan sermayesinin yüzde 100’üne sahip olduğu HYS Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş unvanlı şirketin kurulduğunu ve şirketin tescil işlemlerinin tamamlandığını tarafımıza bildirilmiştir.”

Hibya Haber Ajansı


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.