Kafein Yazılım’dan ürün satış anlaşması

Güncel


Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş, Dataskope ürünü satış anlaşması imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklama şöyle:

”Şirketimiz ile Türkiye’de faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimizin yurt dışı merkezli satın alma departmanı arasında yüzde 51 iştirakimiz Karmasis Bilişim Çözümleri Tic. A.Ş’nin ‘Dataskope’ ürününün lisans satışı ve implementasyonuna ilişkin toplam 870.000 dolar + KDV bedelli tedarik sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme ilgili lisans, kurulum, eğitim ve 3 yıllık yazılım güncelleme ve bakım desteğini kapsamaktadır.
Dataskope, bir veri tabanı etkinliği izleme ve önleme ürünüdür. Ürün, veri tabanı sistemlerinde gerçekleşen olayları denetim özelliğini açmadan tespit eder, sınıflandırır, alarm üretir ve raporlar. Hassas veriye kimin eriştiği ve hangi aralıklarla hangi işlemleri gerçekleştirdiği bilgilerine ulaşılmasını sağlayarak önceden tanımlanmış alarm kuralları ile yetkililerin olaylarla ilgili bilgilendirilmesini sağlar.”

Hibya Haber Ajansı


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.