Karamollaoğlu: “Geçmişte mağdur oldukları ne varsa şimdi failleri oldular”

Güncel


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin gerçek gündemini, konuşacağımız bu toplantının, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Bir Zincirin Halkaları: Ekonomi, Adalet ve Dış Politika

Hafta boyunca öyle şeylere şahit oluyor ve öyle hadiseler karşılaşıyoruz ki şaşkınlık içinde hissediyoruz kendimizi.

Sürekli olarak o kadar çok gündem başlığı birikiyor ki; bizim gibi böyle olan bir başka ikinci ülke var mıdır; bilmiyorum..

Ekonomiden adalete, dış politikadan eğitime, tarımdan sağlığa; hemen her alanda büyük problemler ve derin kırılmalarla yüzleşiyoruz; hem de her gün…

Ekonomi, uzun süredir insanımızın öncelikli gündem başlığı olmaya devam ediyor.

Ekonomi dediğimiz zaman tek bir husus değil. Para politikası ayrı, sektör politikaları ayrı, dış ticaretimiz ayrı, istihdam, fiyat artışları her biri ekonomiyi farklı şekilde etkiliyor.

Ardından adalet… Adaletsizlik daha doğrusu… Toplumun her kesiminden insanımızın en çok muzdarip olduğu konuların başında geliyor.

Ve dış politikada yaşanan gelişmeler ve bunların ülkemize yansımaları…

Bu 3 başlık çerçevesinde değerlendirmeler yapacağız.


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.