‘Marvel Stüdyoları’ Şahingöz’den ilham alan güncelleme ile nişan alın

Güncel


Şahingöz, Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopez, bugün oyuncuların beklediği yeni üniformalar, içerik ve geliştirmelerle Marvel Future Fight’ın ‘Marvel Stüdyoları’ Şahingöz serisi temalı yeni güncellemesinde silahlarını hazırlayacak.

Şahingöz, Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopez için Marvel Stüdyoları Şahingöz’den ilham alan üç yeni kostüm artık oyuncular tarafından toplanabilir. Bugünün güncellemesi ayrıca MARVEL Future Fight içindeki çeşitli öğeler ve Süper Kahramanlar hakkında bilgi toplayan S.H.I.E.L.D. Arşiv’ini de ekliyor. Bu bilgiler oyuncular tarafından toplandıktan sonra ödüller verilir.

Oyuna gelen diğer güncellemeler şunları içerir: 

Hikaye Oto-Oyun and Tekrar özellikleri Hikaye görevlerine eklendi
Şahingöz artık Kategori-3’e yükseltilebilir ve yeni bir Nihai Yetenek eklendi
Şahingöz (Kate Bishop) ve Maya Lopez’in yeni Uyanış yetenekleri eklendi ve artık Yükseltilebilir.

MARVEL Future Fight altıncı yılını dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyla kutladı. Oyun şu anda dünya çapında App Store® ve Google Play™’de mevcuttur.
 
Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin: http://marvelfuturefight.netmarble.com.
 


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.