Şirket haberleri

Güncel


AGESA – Ocak – Şubat döneminde prim üretimi %103 oranında artışla 416,5 milyon TL’ye yükseldi.

ANHYT – Ocak – Şubat döneminde prim üretimi %43,2 oranında artışla 312,1 milyon TL’ye yükseldi.

ATAGY – 169 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.

ATATP – ATP GSYO’nun kuruluş izni kapsamında yapılan başvuru SPK tarafından onaylandı.

AKYHO – Şirket bağlı ortaklığı Günpak Enerji tarafından, Energen Elektrik, Gesun Elektrik ve Solargen Elektrik’i 5,2 milyon dolara satın aldığı açıklandı.

BJKAS – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 500 milyon TL’den 1,2 milyar TL’ye yükseltilmesi tescil edildi.

DOHOL – Katlanabilir Kutu Kartonu üretimi üzerine bir yatırım planı oluşturulmasına karara verildiği açıklandı.

ECILC & ECZYT – Kartal Belediyesi Meclisi’nce gerçekleştirilen toplantıda Eczacıbaşı Holding’in maliki olduğu İstanbul Kartal’daki arazinin de yer aldığı alt bölgelere ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planlarının kabul edildiğinin açıklanması sonrasında, İBB İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporunun kabul edildiği açıklandı.

EKGYO – Şirket mülkiyetinde bulunan İstanbul Avcılar’daki 330 adet bağımsız bölüme ait Yapı Ruhsatlarının alındığı açıklandı.
EMNIS – Tunus’ta yerleşik bir firma ile plastik ambalaj satışında %25 + %25 peşin avans alınarak toplam 443.932 euro tutarında sipariş alındığı açıklandı.
EGGUB – Aliağa Çakmaklı’daki mevcut liman tesisindeki iskelenin her birinin 100’er metre uzatılması  için planlanmış bulunan “İskele Kapasite Artışı ve Dip Taraması” projesi için ÇED Olumlu kararı verilmesi sonrasında, bölgede faaliyette bulunan özel başka bir iskele işletmecisi şirket tarafından, ÇED Olumlu Kararının iptali istemiyle dava açıldığı belirtildi.
EUHOL – VBTS kapsamında şirket paylarına 15 Nisan’a kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.

FONET – Şirketin Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan 36 ay SBYS Hizmet Alımı ihalesine katıldığı ve 6,5 milyon TL ile en uygun teklifi verdiği açıklandı.

IZFAS – 5,3 milyon TL tutarlı Yatırım Teşvik Belgesi’ndeki yatırım kapsamında sentetik flament üretim hattı tamamlanarak faaliyete geçtiği açıklandı.


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.