Şirket haberleri

Güncel


ARSAN – Şirketin %27,50  oranında iştiraki olan Akedaş Elektrik’in kullanacağı 150 milyon TL tutarındaki banka kredisine %27,50 oranında kefalet verilmesine karar verildiği açıklandı.

BRKO – Denetim kayyumu ve diğer tüm tedbir kararlarının tamamen kaldırıldığı, 5 kişiden oluşan yönetim kurulunun tüm yetkileri ile görevine devam ettiği açıklandı.

BRSAN – Avrupa’daki otomotiv müşterileri için üretim yapacak özel boru işleme tesisinin kurulacağı arazinin Romanya’da 805.000 euro bedelle satın alındığı açıklandı.

BRISA – Şirketin Arvento’nun sermayesinin %88,89’una karşılık gelen payların tamamının devrinin tamamlanması amacıyla Rekabet Kurumu’na yaptığı başvurunun onaylandığı açıklandı.

CCOLA – Eurobond ihracının tamamlandığı açıklandı.

DARDL & PKENT – VBTS kapsamında şirket paylarına 18 Şubat’a kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.DOBUR – VBTS kapsamında şirket paylarına 18 Şubat’a kadar tek fiyat işlem yöntemi getirilirken, emir paketi tedbiri de 18 Şubat’a kadar uzatıldı.

DOHOL – D Yatırım Bankası tarafından 89 gün vadeli 175 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.

GEDIK – Şirket Genel Müdür olarak Ersan Akpınar’ın atandığı açıklandı.

KGYO – 2022 yılı için potföydeki Kağıthane OfisPark’ta yer alan gayrimenkulün ve Göktürk Arsa’nın değerlemesini yapmak üzere Lotus Gayrimenkul’ün seçilmesine, Ankara – Çankaya ve Yapı Kredi Plaza’da yer alan gayrimenkullerin değerlemesini yapmak üzere Dünya Grup Gayrimenkul’ün seçilmesine, Elit Residence’ta yer gayrimenkulün değerlemesini yapmak üzere Ege Taşınmaz Değerleme’nin seçilmesine, şirket portföyüne katılacak ve değerleme gerektiren varlıklarla ilgili değerleme yapmak üzere  Dünya Grup Gayrimenkul ve Ege Taşınmaz Değerleme’nin seçilmesine karar verildiği açıklandı.

KRSTL – Torku markası ile  Balıkesir  tesislerinde 70 milyon adet 250 ml Alüminyum kutu ambalajlarında gazlı meşrubat üretimine yönelik olarak Panagro Tarım ile 2020 yılında yapılan Fason Üretim Protokolü kapsamında, ürünlerin müşteriye 2020 – 2021 yılı içerisinde teslim edileceğinin belirtilmesi ile piyasa sebepleri nedeniyle 55,6 milyon adet 250 ml Alüminyum kutu ambalajlı gazlı meşrubat teslimatının 2022 – 2023 olarak revize edildiği açıklandı.

LIDFA – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 100 milyon TL’den 400 milyon TL’ye yükseltilmesine karar verildiği açıklandı.


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.