Şirket Haberleri

Güncel


ARDYZ – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 80 milyon TL’den 500 milyon TL’ye yükseltilmesi kararı Genel Kurul’da da onaylandı.

ARCLK – Şirket ile Saha Kurumsal arasında Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Derecelendirmesi Sözleşmesinin 2 yıl süre ile yenilendiği açıklandı.

AKCNS – Şirket tarafından Samsum Atakum’da yapılması planlanan Bazalt Ocağı ile ilgili ‘ÇED Gerekli Değildir’ kararı verildiği medyada yer aldı.

AKSUE – Yenilenebilir Enerji Kaynakları ağırlıklı olmak üzere, yeni yatırımlar ve iş ilişkileri kurulması kapsamında araştırma ve görüşme  yapmasına, uygun yatırımlar için şirket adına sözleşme imzalanmasına karar verildiği açıklandı.

AFYON & AKCNS & BASCM & BTCIM & BSOKE & CIMSA & KONYA & NUHCM – Şirketin üyesi bulunduğu ÇEİS ile Türkiye Çimse – İş Sendikası arasındaki Grup Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığı, 2 yıllık sözleşme kapsamında sözleşmenin 1. yılında %43 oranında, sözleşmenin 2. yılında ise TÜFE+2 oranında zam yapılacağı açıklandı.

ANELE – Denizbank tarafından başlatılan haciz kararı kapsamında, şirketin yasal süreç içerisinde itiraz ettiği açıklandı.

AGYO – 2022 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Reel Gayrimenkul Değerleme’den değerleme hizmeti alınmasına karar verildiği açıklandı.

ATAGY – 2022 yılında Denge Gayrimenkul Değerleme ve Reel Gayrimenkul Danışmanlık’tan değerleme hizmeti alınmasına karar verildiği açıklandı.

AKFGY – Şirketin portföyünde yer alan gayrimenkullerden 5 yıllık dönem için alınan toplam kira bedelinin 5 yıllık kira ekspertiz değeri toplamının %88’i kadar gerçekleştiği, 2021 yılında alınan kira bedelinin ise kira ekspertiz değerinin %111’i oranında gerçekleştiği açıklandı.

AYGAZ – 368 gün vadeli 150 milyon TL tutarında tahvil ihraç edildi.

BASGZ – 2022 yılında Reel Gayrimenkul Değerleme’den değerleme hizmeti alınmasına karar verildiği açıklandı.


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.