Stil sahibi “Rafine Ofisler” için, ‘Ofisci’ operasyonel grup’larla tarzınızı yansıtın

Güncel


Ofis dekorasyonunda ilk olarak faaliyet alanınızı en doğru şekilde yansıtacak bir dekorasyon tarzı belirlemeniz gerekir. Farklı faaliyet alanlarına göre çalışma alanlarının düzeni ve görünümü de farklılık gösterir. Örneğin, resmiyetin öne çıktığı bir hukuk bürosunda daha ciddi ve ağır bir stilin hâkim olması beklenirken, reklam ajansı gibi yaratıcılık gerektiren bir ofiste daha canlı ve enerjik bir atmosfere ihtiyaç duyulur. Bu açıdan yüzlerce tasarım ile ofis mobilyası denildiğinde akla ilk gelen A+ kalitesi ile dünyaca tanınan markaların başında gelen 22 yıllık tecrübesi ile “Ofisci” markası, ofis dekorasyonunda  faaliyet alanına uygun tasarım, renk ve mobilya tercihleri yapmanızın istediğiniz imajı sağlamak ve çalışanlarınızın verimini arttırmak açısından faydalı olacağına dikkat çekiyor.

22 yıldır sıradanlıktan uzak ve yenilikçi mobilya tasarımlarıyla üretmeye başlayan Mod Tasarım üretimi olan “Ofisci” operasyonel grup’ları ile açık ofislerde orijinal yerleşim kurguları ile modern çalışma alanları sunuyor. Modüler yapı avantajıyla da “Ofisci” tasarımları ile sıralı ve çapraz bir kurgu oluşturabilir, simetrik ve asimetrik oturumlar tasarlayabilirsiniz.

Çalışma alanlarında düzen ve çoklu çalışma disiplinini “konfor”la sağlıyor

Asel Operasyonel

Asel konforlu çalışma alanları oluşturarak operasyonel grup çalışma masası ile hem ekip uyumu hem de bireysel olarak sıcaklığı hissetmenize yardımcı olur. Ahşabın dinlendirici etkisini daha iyi hissetmenizi sağlar. Asel Tarzı ile ofis trendlerine de son derece uyum gösterir ve beklenen verimli çalışma alanını sunma potansiyeline sahiptir.

Yüksek tempolu çalışmalarda kullanışlı ve ergonomik yapısı ile adeta en iyi ofis arkadaşınızdır.

Lineer Operasyonel

Lineer, genç ve dinamik hissedenlerin ofisleri için tasarlanırken aynı zamanda da özgün ayak yapısı ile beraber konforlu bir çalışma alanı sunar ayrıca çağdaş ve yalın bir tasarım hayal edenler için geleneksel çalışma istasyonlarına bir alternatif olur. Grup çalışmalarına olanak sağlayan Lineer; kişisellik algısından da masa arası seperasyon kullanım imkanı ile ödün vermez.

Sona Operasyonel

Modern tasarımıyla çalışma alanlarınıza şık çözümler sunan Sona; demir ayak yapısı ile klasik masa tarzını farklılaştırıyor. Operasyonel, grup çalışmalarına uygun olarak tasarlanan Sona operasyonel grup, geniş masa tablası ile kullanım kolaylığı sağlar. Toplu çalışma alanlarında kişiselliği sağlamak için bölücü seperasyon sistemi entegreli olan masa çoklu çalışma alanlarında konforlu çalışmak için sizlere yardımcı olur. Masa tablasında bulunan gizli kablo sistemi ve priz sistemi ile düzeni sağlar gereksiz kablo kalabalığını ortadan kaldırır.

Ofisci ile “Dönüştürülebilir ofis alanları”nı  Ofiste Her Şey’i ziyaret ederek kurabilirsiniz. 
Ofiste Her Şey, ofis mobilyaları ve ofis çözümleri ile İstanbul’un tam kalbinde Levent’te ve tüm mimar, proje sahibi ve  tasarımcıları Türkiye’nin ofis mobilyaları deneyim merkezine, Ofiste Her Şey’e davet ediyor.
İstanbul’un iş hayatında çok önemli bir yere sahip olan Levent’te Ofiste Her Şey, Maslak ve FSM Köprüsü’ne olan yakınlığı sayesinde lokasyonu ile önem kazanıyor. Başta metro olmak üzere toplu taşımaya olan yakınlığı ile İstanbul’da kolay ulaşılabilir bir mekan deneyimi veriyor.


Hibya Haber Ajansı tarafından servis edilen bu haberler Gazete Haberi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Haberi değil haberi geçen ajanstır.