-6° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Hepsiburada, Teknolojik Eserleri 2 Saatte Teslim Edecek |

ABONE OL
İnternet - 11/25/2020 01:57 A A


Daha öncesinde Hepsiexpress servisi üzerinden market alışverişi ve yemek siparişi hizmetleri vermekte olan Türki

Daha öncesinde Hepsiexpress servisi üzerinden market alışverişi ve yemek siparişi hizmetleri vermekte olan Türkiye’nin tanınan e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Hepsiexpress servisine teknoloji tutkunlarının güzeline gidecek yeni bir hizmet eklemiş durumda.

An prestijiyle Hepsiburada’nın Hepsiexpress sayfasını ziyaret ettiğinizde market kategorisinin yanı sıra “Tekno Market” isimli yeni bir kategori daha görüntüleyebiliyorsunuz. Üstelik şu an için sırf iPhone 11’in yer aldığı kategorinin kapak görselinde satın alınan eserlerin 2 saat içinde teslim edileceği tabir ediliyor.

Hepsiexpress’te artık teknoloji eserleri de satılacak

Ne yazık ki Hepsiburada, Hepsiexpress’in yeni “Tekno Market” özelliği ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulunmadığı için şimdi eser çeşitliliğinin ilerleyen devirde nasıl değişeceği hakkında konuşmak sıkıntı. Bununla birlikte, Hepsiexpress’te satışa sunulan iPhone 11’in, Hepsiburada’daki indirimli fiyat etiketine sahip olmadığının da altını çizelim. An prestijiyle Hepsiburada’da iPhone 11 için 7.049 TL indirimli fiyat etiketi listelenirken; Hepsiexpress’teki iPhone 11’in 7.499 TL olduğunu görüyoruz.

Bu ortada, Hepsiexpress’in Tekno Market hizmeti şimdi tüm Türkiye’de kullanıma sunulmamış üzere görünüyor. Çünkü Webrazzi tarafından paylaşılan bilgiler, Tekno Market’in öteki Market seçenekleri ile birlikte listelendiğini gösterirken; kendi adresimiz üzerinden yaptığımız incelemede Tekno Market’in listelenmediğini gördük.Kaynak: Teknovadisi

Bu haber 121 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
İnternet - 01:57 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.