Hibya, ” haber aboneliği “

Spor


Hibya bağımsız tarafsız gazetecilerin bir araya gelmesiyle kurulmuş tarafsız nadir bir kuruluştur. Hiçbir STK, holding ve sermaye gücünden beslenmemektedir. Sadece aboneliklerle beslenen Hibya. Abone olan her kuruluşa eşit miktarda eşit şekilde hizmet vermektedir. Yayıncılar da ise yayın güçlerine göre destek sağlamaktadır. Ağır abonelik fiyatları ile zorlamamaktadır.

Emek yoğun sermaye ile 177 ülkeden trafik alan 16 ülke haber siteleriyle lokal hizmet veren 14 dilde yayın desteği sunan, 125 butik sitesiyle sektörü besleyen yeni nesil bir medyadır.
Test yayınları süresince 1311 kayıtlı aboneye 24 binden fazla app ve web sitesine ulaşan bu yeni nesil yayın ağı şimdi desteklerinizi bekliyor.

Lansmana özel %70 indirim

Lansmana özel %70 indirim ve yıllık peşin ödeme de %50 indirim sunan Hibya;  abonelikleri bir sonraki yılla da yıllık enflasyon oranın artışı garanti ediyor. Herkese eşit değil herkese gücü kadar hizmet sunan Hibya, abonelerinin de Alexa rakamlarına göre düşükten yükseğe fiyatlıyor.

Hibya temsilciliklerini oluşturuyor

Medya da yenilikler getirmeyi sürdüren Hibya, yerel de kendi büyümek yerine yerel medya temsilcilik vermeye hazırlanıyor. Basın emekçilerin el ele verdiği bu tarafsız ağ sizlerin desteğiyle büyüyor.

 

Hibya ADS ise reklam garanti 

Düşük reklam gelirlerinde alternatif Hibya ADS  ağ yapısı hazırlayan Hibya, daha birçok yenilikle sektöre ilham kaynağı olmayı ve destek olmayı sürdürüyor.