22° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Huawei Enjoy 20 ve 20 Plus için çıkış tarihi kesinleşti!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 10:13 A A


Huawei’nin en yeni uygun fiyatlı akıllı telefon serisi Enjoy 20 ve 20 Plus  için resmi lansman tarihi duyuruldu. Kısa bir süre önce seriye ait görselleri sizinle paylaşmıştık, şimdiyse teknik özellikleri ile birlikte lansman için bir poster yayınlandı.

Huawei Enjoy 20 ve 20 Plus 3 Eylül’de geliyor

Huawei’nin Çin pazarı için hazırladığı lansman etkinliğine ilişkin yayınlanan poster Enjoy 20 serisinin 3 Eylül, yani bu perşembe itibarıyla duyurulacağını söylüyor. 3 arka kamera ile gelecek yeni seri fiyatına göre oldukça iddialı görünüyor. İlk olarak Mate 20 Pro modeli ile gördüğümüz kare kamera dizilimi Nova SE modeli ile birlikte sol üst köşeye taşınmıştı. Aynı kamera tasarımını Enjoy serisinde de göreceğiz gibi görünüyor. Ayrıca yeni serinin 40W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh’lık batarya ile geleceği söyleniyor. Ayrıca seri için parmak izi tarayıcısının ekranın altında değil kenarında bir sensör şeklinde konumlandırıldığı belirtiliyor.

Huawei Enjoy 20

Sızıntılara göre yeni serinin MediaTek MT6853 5G yonga seti ile geleceği söyleniyor. Sızan görsellere bakacak olursak kamera tarafında 13+5+2+ MP çözünürlüğü 3 ayrı lensin yer alacağı görünüyor.

Sızıntılar serinin yeni modelleri için depolamaya bağlı olarak, 1.199 ile 1599 Çin Yuanı arasında değişiklik göstereceği söyleniyor. Enjoy 20 ve 20 Plus modellerinin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceğine belirsiz ancak modellerin ait olduğu segment itibarıyla Türkiye pazarına uygun olduğunu söyleyebiliriz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 27 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 10:13 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin