17° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Huawei Watch Fit sızdırıldı! İşte özellikleri 

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/11/2020 02:00 A A


Huawei‘nin yeni sportif akıllı saati, Watch Fit sürpriz bir şekilde ortaya çıktı. Bu yeni Huawei akıllı saat, tasarımsal açıdan ilk defa karşımıza çıkan dikdörtgen formuyla karşımıza çıkıyor. Bu açıdan bakıldığında akıllı saat, daha büyük bir ekrana sahip. Twitter üzerinden genelde Çinli markalar hakkında sızıntı haberleri paylaşan bir Twitter hesabı, yeni Huawei  akıllı saatin görsellerini de paylaştı. Bu renkli görsellerin yanında Huawei Watch Fit özellikleri de belli oldu.

Huawei Watch Fit özellikleri ve fiyatı

Dikdörtgen formunda olan Watch Fit ekranı 1,64 inç boyutunda ve 456 x 280 piksel çözünürlüğünde. Bu parlak ekran beklendiği gibi AMOLED bir panel üzerine kurulu. Akıllı saat ayrıca nabız sensörü ve GPS gibi olmazsa olmaz

özelliklere de sahip. Bunun dışında Watch Fit özellikleri arasında kalp atış hızı, ivmeölçer, ortam ışığı ve Barometre sensörleri de bulunuyor.

Günlük aktivitelerinizi izleyen akıllı saat bu verileri Android 5 ve üstü ve iOS 9 ve üstü ile çaılaşan akıllı telefonlara aktarabiliyor. Bu ilginç Huawei akıllı saat, 10 güne kadar pil ömrü sunabiliyor. Renkli bir tasarıma sahip olan saat tam 4 farklı kordon rengiyle karşımıza çıkacak.

huawei watch fit, huawei watch fit özellikleri, huawei watch fit fiyatı

 

Akıllı saat için siyah dışında, pembe, su yeşili, eflatun ve turuncu gibi sıcak renkler tercih edilmiş. Akıllı saatin bu renkli kordonları değişebiliyor, böylece her kıyafetinize göre farklı kordonları kullanmak da mümkün olacak.

Watch Fit fiyatı ise yine bu paylaşımı yapan Sudhansu adlı hesap tarafından 119 euro olarak açıklanndı. Sızıntıya göre saat Eyülül ayında tanıtılacak. Huawei Watch Fit özellikleri sizce nasıl olmuş, yorumlarınızı bekliyoruz.

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 34 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 02:00 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin