İngilizce bilmek iş hayatından size hangi avanatjları sağlar?

Eğitim


İngilizce bilmenin önemi, globalleşen dünyada her alanda olduğu gibi, çalışma hayatında da artan biçimde önem kazandı. İş için İngilizce bilmek artık bir gereklilikten çok zorunluluk haline geldi. Günümüzde çalışma hayatının gerektirdiği en temel yetkinliklerden biri olan İngilizce dil becerileri, çalışanlara istihdam edilebilirliklerini arttırarak kariyer ufuklarını genişletme ve gelir olanaklarını arttırma imkanı sunuyor.

“Gücü kaynağında farkı sonuçlarında” mottosuyla online İngilizce eğitiminin öncü markası olan Beils, “Başarılı bir kariyer için neden İngilizce öğrenmeliyiz?” sorusunu ele aldı. Beils eğitim danışmanları, İngilizce bilmenin iş imkanları ve kariyer üzerindeki önemini sizler için derledi.

 

İşyerinde yükselme ve terfi

İngilizce bilmenin iş imkanları üzerindeki etkileri arasında, iş yeteneklerini geliştirerek profesyonel ilerlemeyi sağlaması en önemlilerindendir. İyi derecede İngilizce bilen bir çalışanın, özel sektörde veya kamu sektöründe terfi alması, benzer kariyer deneyimine ve eğitim geçmişine sahip İngilizce bilmeyen diğer bir çalışana oranla çok daha yüksektir. İngilizce etkili iletişim kurma becerisi edinerek, 21. Yüzyılın en değerli istihdam becerilerinden birine hakim olabilir ve çalıştığınız kurumda yükselmek için basamakları kolayca tırmanabilirsiniz.

Beils online İngilizce platformlarında hazırlanan içerikler; kurumsal hayatta büyük önem taşıyan sunum yapma ve etkin mülakat süreci yönetebilme gibi yetkinliklerin gelişimine destek oluyor. İngilizcenin günlük kullanımı ile iş hayatındaki kullanımı arasındaki konu farklılıkları ve terminolojiyi göz önünde bulundurularak hazırlanan Beils eğitim platformu sayesinde hedeflerinize en doğru ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz!

 

Kariyer gelişimi ve mesleki eğitim

Tıptan mühendisliğe, denizcilikten bilişime, pek çok farklı alanda tartışmasız uluslararası ortak iletişim dili olan İngilizce sayesinde; kariyer alanınızdaki mesleki gelişmeleri yakından takip ederek, uzmanlaşmak istediğiniz konularda araştırmalar yapabilir, dünyanın her yerinden meslektaşlarınızın çalışmalarını yakından izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra gerek online gerek ise yurt dışında, ilgilendiğiniz alanda mesleki eğitim ve uzmanlık sertifika programlarına katılabilir, kariyer gelişimi eğitimleriyle çalışma dünyasında rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.

Beils, hukuktan, tıbba, turizmden, otomotive, derin deniz petrol araması yapan şirketten, bulut teknolojisi üzerine çalışan uzmana kadar 200’ün üzerinde farklı mesleki alanda İngilizce konuşma programı sunuyor. Her biri kişiye özel farklılaştırılmış bir programla hazırlanan bu eğitimlerin en büyük farkı ise katılımcılara İngilizceyi öğretirken, kişisel uzmanlık alanlarında gelişmeleri sağlayan güncel sektörel içeriklerden oluşması.

 

Profesyonel ağ ve mesleki bağlantı geliştirme

İngilizce dil becerileri, sizi dünyanın her yanından meslektaşlarınızla yakınlaştırır. Beils’ta öğrenciler, uzman öğretmenler eşliğinde geçekleştirilen yüz yüze derslerinin yanı sıra, yapay zeka sanal öğretmen SpeechTrainer® ile çalışarak etkili İngilizce dinleme ve telaffuz becerilerini geliştirme şansını yakalıyorlar.