-2° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

iPhone 12, 6.000 TL’ye nasıl alınır?

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 12/04/2020 21:00 A A

Apple iPhone 12 ailesi dün gece itibarıyla ülkemizde satışa çıkmıştı. Bugün hızlı ve güvenli teslimat sağlayan özel kurye seçeneği ile dikkat çeken Gürgençler Apple Mağazası ziyaretiyle pandemi döneminde ne tür önlemler aldıklarını inceledik. Bizlere sunulan kampanyalara ve özel fırsatlara göz attık!

Özel kurye seçeneği ile teslimat: Gürgençler Apple Mağazası

Pandemi süreci nedeniyle birçok kişi mağazaları ziyaret etmekten çekiniyor. Bu sebepten dolayı artan internet alışverişi kargo ve kurye gecikmelerine sebep oluyor. Gürgençler Apple Mağazı ziyaretimizde yenilikçi yaklaşım ile müşterilerine sundukları hızlı ve güvenli teslimat seçeneklerini dinledik.

Ön sipariş ile iPhone 12 siparişi veren kullanıcılara bu geceden itibaren siparişlerini kurye aracılığı ile ulaştıran şirket, sipariş teslimatına devam ediyor. Teslimat aşamasında da hijyen kurallarına dikkat ettiklerinin altını çizen yetkililer, müşterilerinin sağlığı için her türlü önlemi aldıklarını belirtti. Mağazada da gerekli önlemlerin alındığını ve çalışanların işlerini titizlikle gerçekleştirdiklerini gözlemledik. Hem hijyen kurallarına fazlasıyla dikkat ettikleri hem de kaliteli hizmet verdikleri için müşterilerden olumlu dönüşler alan Gürgençler, web sitesi üzerinden yaptığı kampanyalar ile de dikkat çekiyor.

Ayrıca Gürgençler web sitesini ziyaret ederek kampanyalar ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 351 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 21:00 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.