29° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

iPhone 12 Pro, 168 bin TL’ye satışa sunuldu!

Teknoloji Haberleri - 08/01/2020 09:56 A A


Rusya’da faaliyet göstermekte olan lüks aksesuar üreticisi Caviar son dönemde fiyatı ile dudak uçuklatan telefonlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. iPhone 12 Pro Victory Pure Gold ile bu telefonlara bir yenisi daha eklendi.

iPhone 12 Pro Victory Pure Gold, 168 bin TL değerinde!

Evet, yanlış duymadınız. Apple’ın Eylül veya Ekim ayında tanıtacağı yeni iPhone modellerinden iPhone 12 Pro lüks aksesuar üreticisi tarafından şimdiden satışa sunuldu. Her modelde fiyatı üst noktalara taşıyan Cavir adeta harcayarak parasını bitiremeyenlere hitap ediyor. Zira altın kaplı bu telefonlara sahip olmak için normal satış fiyatından 20 – 25 kat daha fazla para ödemeniz gerekiyor.

18 ayar altın ve pırlantalar ile donatılan telefonun arkası çiçek motifleriyle süslenmiş durumda. Sadece süs olmakla sınırlı kalmıyor ve Rusya’nın ulusal çiçeği olan papatya çiçeğini temsil ediyor. 512 GB depolamaya sahip olan bu telefona yani iPhone 12 Pro Victory Pure Gold‘a sahip olmak isteyenlerin 24 bin dolar ödemesi gerekiyor.

iPhone 12 Pro Victory Pure Gold, 168 bin TL değerinde!

Tabi lüks aksesuar üreticisinin sunduğu tek seçenek bu değil. iPhone 12 Pro Carbon gibi daha sportik tasarıma sahip olan ve altın kaplama seçeneklere kıyasla çok daha uygun bir fiyata sahip olan ürünlerde bulunuyor. Tabi cihazlar resmi olarak tanıtılmadığı için henüz siparişler alınmaya başlanmadı.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 20 kez okundu.
Teknoloji Haberleri - 09:56 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin