İstanbul Cevahir, ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatmaya devam ediyor

Kültür-Sanat


İstanbul Cevahir’de Can Bonomo ve Evrencan Gündüz’le başlayan Müziğin Yeri ve Zamanı konserleri, birçok müzisyenle beraber şehri notalarla buluşturmaya devam ediyor.

Can Bonomo ve Evrencan Gündüz ile başlayarak şehre müzik rüzgarı estiren Müziğin Yeri ve Zamanı konserleri tüm hızıyla devam ediyor. Yeni normal düzene geçilmesiyle şehrin hareketlenmesi adına öncü etkinlikler yapan İstanbul Cevahir, pandemide zor bir dönemden geçen müzisyenlerle canlı performans özlemi çeken müzikseverleri bir araya getiriyor.

Hayatın dışarıda aktığını gösteren İstanbul Cevahir’in düzenlediği Müziğin Yeri ve Zamanı konserleri, bu hafta sonunda Serra Erkoç, İndie Soul Works, Alper Kargın Band, Manuş-u Ala, ve Subway Jazz Station’ı ağırlayacak. İstanbul Cevahir’e gelen dinleyiciler birçok müzisyenin canlı performansıyla keyifli dakikalar yaşayacak. Rock müzikten jazz’a, Jazz müzikten soul müziğe birçok tınının yükseleceği İstanbul Cevahir’de şehrin ritmi tekrardan hissedilecek. 

Etkinlikler Ücretsiz

Yeni normal düzene geçilmesiyle tekrardan sosyalleşmek için birbirinden farklı etkinlik düzenleyen İstanbul Cevahir’in Müziğin Yeri ve Zamanı etkinlikleri ücretsiz olarak gerçekleşecektir. 

 Konserler Covid-19’a Karşı Alınan Önlemlerle Yapılacak

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19’a karşı uygulanan kontrollü normalleşme sürecinde belirtilen önlemler kapsamında konser alanının dezenfekte edilmesi, etkinliğin sosyal mesafe kuralına uygun olarak yapılması ve belirli sayıda kişinin alınması gibi kurallar uygulanarak müzikseverlerin daha sağlıklı bir ortamda vakit geçirmesine olanak tanınacak. 

Konserler ve Tarihleri

2 Eylül 2021 : Quartist – Vale Yolu Starbucks Önü (Saat: 14:00-15:00-16:00)

3 Eylül 2021 : Quartist – Vale Yolu Starbucks Önü (Saat: 14:00-15:00-16:00)

3 Eylül 2021: Mest Band ­- 1. Kat Etkinlik Alanı (Saat: 19:00)

9 Eylül 2021: Quartist – Vale Yolu Starbucks Önü (Saat: 14:00-15:00-16:00