18° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Karşınızda Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 09/15/2020 14:12 A A


Realme ülkemizde aktif olarak yer alan markalar arasında yer alıyor. Geçen nisan ayında Realme Buds Air karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise bu kulaklığın Pro takısı almış versiyonu için yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Alınan bir patent ile Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı ortaya çıktı. İşte detaylar:

Realme Buds Air Pro şarj kutusu tasarımı

Akıllı telefon üreticileri kendi ekosistemlerini kurmak adına telefon modelleriyle uyumlu cihazlar çıkartıyor. Realme gibi yeni markalar da bu akıma uymaya çalışıyor. Realme’nin akıllı telefonların yanı sıra, TWS kulaklıklar akıllı TV’ler, akıllı giyilebilir ürünler, gibi çok çeşitli ürün gamına sahip. Şirket şimdiye kadar iki farklı modelde kablosuz kulaklık piyasaya sürdü.

Realme-Buds-Air-Pro-sarj-kutusu-00

IFA 2020 ‘de ise Realme’nin Buds Air Pro adlı kulaklığından bahsedildi. İşte bu kablosuz kulaklıklar için şarj kutusunun tasarımı, patenti sayesinde sızdırılıyor. Realme Buds Air Pro‘nun tasarım patenti, marka tarafından CNIPA (Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) alındı. 91Mobiles tarafından ortaya çıkarılan patent görüntüleri yalnızca Realme’nin yaklaşmakta olan yeni kulaklık modelinin şarj kutusunun tasarımını gösteriyor.

Kulaklığın kutusu önceki modele kıyasla daha yuvarlak bir tasarıma sahip. Şarj kutusunun bunların yanında bir de LED göstergesine, bir eşleştirme düğmesine ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacağını söylemek mümkün. Patent, Realme Buds Air Pro‘yu beyaz renkte gösteriyor. Ekim ayında kulaklıklar Çin’de piyasaya sürülebilir.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 27 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 14:12 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin