Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/gazetehaberi.com/httpdocs/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 155
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/gazetehaberi.com/httpdocs/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 159

Kurusıkı tabancayla video, hayatına maloldu

Teknoloji - 24 Şubat 2021 01:26 A ASosyal medya platformlarına içerik üretmek isterken hayatını kaybeden insanları daha önce sıkça duyduk. Geçtiğimiz günlerde bir genç TikTok videosu çekmeye çalışırken hayatını kaybetmişti. Maalesef bunlara bir yenisi daha eklendi.

Dün akşam saatlerinde Ağrı’nın Patnos ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde toplanan bir arkadaş grubu, bir sosyal medya platformuna içerik üretmek için video çekmeye karar verdi. Video için getirdikleri kuru sıkı tabanca, gençlerden Muhammet Halim Taşdemir‘in hayatını kaybetmesine neden oldu.

H4

Silahlı video sonu oldu

Elinde kuru sıkı tabanca bulunduran genç, silahı başına dayayarak video çekmeye başladı. Silah henüz nedeni bilinmeyen bir şekilde ateş aldı ve genç başından yaralandı. Tedavisi için Patnos Devlet Hastanesi’ne götürülen Muhammet Halim Taşdemir kurtarılamadı. Gencin arkasında yarım kalmış bir video kalırken, cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

The post Kurusıkı tabancayla video, hayatına maloldu appeared first on Teknoloji Haberleri – .Kaynak

Bu haber 1 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

Teknoloji - 01:26 A A


BENZER HABERLER