-3° Açık
  • EURO
  • DOLAR

LG, sızdırılan katlanabilir telefon ile gündemde

Güncel - 16 Ocak 2021 06:54 A A


Velvet ve Wing modellerini tanıtan şirket, akıllı telefon piyasasında yeniden söz sahibi olabilmek için çalışmalarına devam ediyor. LG tarafından geliştirilen katlanabilir telefon modelinin patent görselleri sızdırıldı.

LG, yakın zamanda katlanabilir telefon ile karşımıza çıkabilir

Uzun süredir akıllı telefon piyasasına tekrar giriş yapmak isteyen LG, kullanıcılara yenilikçi teknolojiler sunuyor. Velvet modelinde yer alan Snapdragon 845 işlemci nedeniyle eleştirilere maruz kalan firma,  yeni bir katlanabilir cihaz ile gündeme geldi.

LG katlanabilir telefon ile gündeme geldi

Dizüstü bilgisayarlarda bulunan menteşe tasarımlarını andıran model, söylentilere göre gücünü Snapdragon 875 modelinden alacak. Üçlü kamera dizilimi ile gelmesi beklenen cihazın Android 11 ile karşımıza çıkacağı iddialar arasında yer alıyor. 180 derece döndürülebilen ekran sayesinde arka kamera, özçekim için de kullanılacak.

Menteşe tasarımı sebebiyle katlanabilir telefonun rakiplerine göre daha kalın olacağı düşünülüyor. 2021 yılının sonlarına doğru tanıtılacağı tahmin edilen modelin batarya ve ekran bilgileri henüz bilinmiyor. Şirketin Huawei ve Samsung gibi şirketler ile rekabeti artırabilmek için düşük fiyat politikasıyla kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtiliyor.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 41 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

Güncel - 06:54 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.