10° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Manisa’da Korsan Taşımacılığa Karşı Ortak Mücadele Edilecek

ABONE OL
Güncel Haberler - 11/13/2019 16:24 A A


Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Kasım Ayı yönetim kurulu ve denetim kurulu toplantısı Salih Karaağaç başkanlığında gerçekleşti. Başkan Karaağaç, Türkiye’nin en büyük sorunlarından olan korsan taşımacılık konusunda kolluk kuvvetleriyle birlikte mücadele ettiklerini vurguladı.
Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç, yönetim ve denetim kurulu olarak her bu toplantıları düzenlediklerini belirterek, toplantıda şoför esnafının sıkıntılarını masaya yatırdıklarını ifade etti. Karaağaç, bu sıkıntıların bir anda çözüme kavuşmadığını, zaman içinde yapılan çalışmalarının sonuçlarını aldıklarını kaydederek, zaman içerisinde bu problemleri en aza indireceklerini vurguladı. Karaağaç, servisçi, taksici, nakliyeci, halk otobüsü, galerici gibi birçok melek dalının olduğunu, her sektörün kendine ait sorunlarının olduğunu dile getirdi.
Korsan taşımacılığının sadece kendilerinin değil tüm Türkiye’nin en büyük sorunu olduğuna dikkat çeken Başkan Karaağaç, “Korsan taşımacılık sorununu çözmek için trafik, jandarma, zabıta kolluk kuvvetleri ile özverili bir şekilde ortak çalışmalar yapıyoruz. Halkımızı da bilgilendirmek adına toplantılar ve afişlerle duyurular yapıyoruz. Yönetim olarak birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. (BSHA)Kaynak

Bu haber 1 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Güncel Haberler - 16:24 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.