MediaMarkt’tan babaları fethedecek kampanya

Güncel


Türkiye’nin en geniş metrekareli teknoloji perakendecisi MediaMarkt, bu Babalar Günü’nde hediye alacaklar için pek çok üründe indirim kampanyası başlattı. TV’lerden tıraş makinelerinden bilgisayar aksesuarlarından akıllı saatlere, USB belleklerden tablete ve akıllı telefonlara kadar pek çok ürün kategorisinde avantajlı fiyatlar sunan MediaMarkt, bu yıl babası için hediye seçeceklere de birden fazla ürün alternatifi sunuyor. 

MediaMarkt Türkiye CEO’su Yenel Gökyıldırım, 20 Haziran Babalar Günü’nde, onların pazar günlerine yakışacak ve daha keyifli anlar yaşamalarını sağlayacak hediye seçeneklerinden oluşan bir kampanya paketi hazırladıklarını söyledi. Gökyıldırım, “Bu yıl alınacak hediyeler hem babaları hem de avantajlı fiyatlarla tüketiciyi sevindirecek” dedi.

Akıllı telefonlar ilk sırada

Babalar Günü’nün vazgeçilmez hediye tercihi olan akıllı telefonlar da kampanya kapsamına giren ürünlerden. Oppo A15 32 GB akıllı telefonlarda büyük indirim yapıldı. 

Geniş ekranda TV keyfi

Evinde vakit geçirmeyi seven babalar için TV’ler de unutulmadı. Sevdiği filmleri, futbol şampiyonalarını ya da spor karşılaşmalarını geniş ekran TV’lerde izleyerek keyfi artan babalar için Samsung marka TV’ler cazip fiyatlarıyla avantaj sunuyor.Bakımlı babalar için tıraş makineleri

Babalar Günü’nde en fazla tercih edilen hediye seçeneklerinden tıraş makineleri ise farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Philips’in yüz, saç ve vücut erkek bakım seti Babalar Günü’ne özel olarak indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor. 

Uzaktan çalışan babalara aksesuar

Pandemi nedeniyle sevdikleriyle mobil iletişim araçları üzerinden iletişim kuran babalar için hediye alternatifleri arasına giren klavye, web kamerası, kablosuz mouselar ve notebook çantaları da indirime giren ürün kategorilerinden.

Tarzı olan babalara akıllı saat

Babalara verilen hediyelerin başında gelen saatler artık daha akıllı. Teknolojinin pandemiyle birlikte daha da hayatın içine girdiği bu dönemde pek çok veriyi takip edip kaydeden akıllı saatler iyi bir hediye alternatifi

Müziksiz yapamayan babalara

Müziği hayatın her alanına katan, müziksiz yapamayan babalar için TCL kulaklık bunun yanı sıra taşınabilir şarj cihazları, WD marka harici hard disk, TP Link adaptör de indirimli fiyatlarıyla satışa sunuldu. 

Sıcak yaz günleri için vantilatörler de indirimde

Evine uzun zamandır vantilatör almak isteyip erteleyen babalar için verilebilecek hediyelerden birisi de sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı vantilatörler.

Hibya Haber Ajansı