Merve Dinçer “Orman yangınlarından etkilenen afetzedelerin yanındayız”

Güncel

 

Aksaray AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı Antalya’da orman yangınlarından etkilenen bölgelere destek için yardım kermesi düzenlendi. Kermesin açılışına Vali Hamza Aydoğdu’nun eşi Emine Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un eşi Serap Altınsoy, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, yardımsever hanımlar ve davetliler katıldı. Kermesten elde edilen gelirin yangın bölgelerine göndereceği bildirildi.

Antalya başta olmak üzere ülkemizin birçok noktasında başlayan orman yangınlarına karşı topyekûn mücadele başlatılmış, yoğun çaba sonrasında birçok noktada yangın kontrol altına alınabilmişti. Orman yangınlarından zarar gören vatandaşların yaralarının sarılabilmesi için Aksaray AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından kermes düzenlendi.

Aksaray Belediyesi hizmet binası yanında düzenlenen yardım kermesin açılışına Vali Aydoğdu’nun eşi Emine Aydoğdu, Belediye Başkanı Dinçer’in eşi Merve Dinçer, AK Parti İl Başkanı Altınsoy’un eşi Serap Altınsoy, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve davetli hanımlar katıldı.

Belediye Başkanı eşi Merve Dinçer, yangınlardan etkilenen ve evleri yanan ailelere destek olmak için düzenlenen kermese herkesi davet etti.

Millet olarak yangından etkilenen bölge halkının yanında olmayı sürdüreceklerini söyleyen Merve Dinçer, “Yangın bölgesinde yaraların sarılmasına bir nebze olsun katkı sunmak için bir aradayız. Buradan sağlanacak gelirler, orman yangınlardan etkilenen aileler için gönderilecek. Kermesin düzenlenmesinde emeği olan hanım kardeşlerimize teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Gıda ve yöresel ürünlerin satışının yapıldığı kermesin 3 gün boyunca açık olacağı bildirildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı