22° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Microsoft Defender Google Play Store için yayınlandı

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/30/2020 20:00 A A


Çoğu kullanıcı tarafından göz ardı edilen ya da bilerek kullanılmayan antivürüs yazılımı Microsoft Defender Google Play Store için yerini aldı. Şimdilik ön izleme sürümü olarak karşımıza çıkan uygulama, şimdilik belirli kritelerleri karşılamanız halinde kullanımınıza sunuluyor.

Microsoft Defender Google Play Store sürümü ile karşımızda

Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP) aracılığıyla kötü niyetli uygulamalar ve bilgi çalmaya çalışabilecek web siteleri gibi siber tehditlere karşı koruma kalkanı göre görmesi planlanan uygulama, ayrıca siber suçların tespiti ve araştırılmasına olanak tanıyacak bir sistemi de içinde barındıracak. Uygulama Google Play Protect’in yaptığı gibi yüklü olan tüm APK’ları analiz etme görevi üstlenecek. Ayrıca yerleşik web filtresi sayesinde gezdiğiniz sitelerdeki olası sıkıntıları size aktaracak.

Microsoft Defender Google Play Store

Öte yandan uygulama bazı kriterleri sağlamanız halinde sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Hala ön izleme sürümünde olan Microsoft Defender, kapılarını şimdilik Microsoft 365 E5′te geçerli aboneliği olan kurumsal müşteriler için açıyor. Eğer uygulamayı denemek için gerekli kriterleri sağlıyor iseniz, bu bağlantı aracılığıyla cihazınıza indirebilirsiniz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 36 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 20:00 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin