N Kolay İstanbul Fikir Maratonu’na başvurular devam ediyor

Güncel


Dünyanın en önemli spor organizasyonları arasında gösterilen N Kolay İstanbul Maratonu bu yıl bir ilke imza atıyor ve “N Kolay İstanbul Fikir Maratonu” ile yaratıcı fikirlere kucak açıyor. Maraton katılımcılarına benzersiz bir deneyim yaşatmak için gençlerin yenilikçi önerilerinin değerlendirileceği Ideathon’a başvurular tüm hızıyla devam ediyor. 9-10-11 Temmuz 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcılar 48 saat boyunca ekip çalışmasıyla yaratıcı önerilerini geliştirirken, mentorluk desteği ve eğitimler alabilecek. Ekipler kamp sonunda jüri karşısında sunumlarını gerçekleştirecek.

Birinciye 10 bin TL ödül

N Kolay İstanbul Fikir Maratonu’nda birinci olan ekibe 10 bin TL, ikinci olan ekibe 7 bin TL, üçüncü olan ekibe ise 5 bin TL ödül verilecek. Ayrıca katılan tüm ekiplere, N Kolay İstanbul Sanal Maratonu’nda koşu fırsatı sunulacak. 

Ideathon’da yaratıcı fikirler yarışacak

N Kolay İstanbul Fikir Maratonu’nda, maraton deneyimini yerli ve yabancı tüm katılımcılar için renkli ve unutulmaz hale getirecek, katılımcı sayısını artıracak, uzun yıllar uygulanabilecek kültürel ve teknoloji tabanlı fikirler geliştirilmesi bekleniyor.

Katılım koşulları

Katılımcıların 18 yaşından büyük olması ve en az 3, en fazla 6 kişilik ekiplerle yarışmaları gerekiyor. N Kolay Fikir Maratonu ön başvuruları 4 Temmuz Pazar saat 24:00’a kadar açık olacak. https://www.nkolay.com/bono/maraton adresinden ekip olarak yapılması gereken başvurularda, ön başvuruyu geçebilenler Temmuz ayındaki fikir maratonunda yarışabilecek.

Hibya Haber Ajansı