17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Netflix’te en çok izlenen yapımlar listesi!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 09/16/2020 19:50 A A


Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında zirvede yayımlandığı günden bu yana Atiye yer alıyor. Öte yandan listeye yeni içerikler de katılmaya devam ediyor. Popüler içeriklerin yer aldığı bu listenin sonunda size belgesel serisi önerimiz de olacak.

Netflix’te en popüler içerik yine Atiye oldu

Atiye, Netflix’teki yerli orijinal yapımlar arasında belki de en beğenilen içerik oldu diyebiliriz. Dizinin ilk sezonu çoğunluk tarafından olumlu not alırken, yeni sezonu da yoğun ilgiyle karşılandı. Öte yandan Netflix’te en çok izlenen yapımlar listesinde son zamanlarda ilk kez bu kadar az yerli içerik olduğunu da belirtmemiz gerekir. İşte Netflix’te en çok izlenen içerikler…

1 – Atiye

Netflix’te yer alan ilk yerli içeriklerden biri olan Atiye, geçtiğimiz günlerde yayımlanan yeni sezonu ile Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ilk sıraya çıktı ve hala yerini koruyor. Sosyal medyada da gündem olan dizi için izlenimler çoğunlukla olumlu diyebiliriz. Yapımı bilmeyenler için ise; bu dizinin konusunun merkezinde Atiye isimli baş karakterin mistik hikayesi yer alıyor.

2 – 12 Strong

Listenin taze üyelerinden biri olan 12 Strong, Chris Hemsworth‘un de baş rolünü üstlendiği bir aksiyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. 2 saat süreye sahip filmde; 11 Eylül sonrası Afganistan‘a giden ABD ordusundan 12 askerin oradaki serüveni ele alınıyor. 2018 çıkışlı filmin IMDB puanı ise 6,6 oldu.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

3 – Masal Şatosu

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasına yeni katılan bir diğer yapım da Masal Şatosu oldu. Bu film, yaz tatilindeki küçük bir kızın, masal diyarına açılan bir anahtar bulmasıyla ve sonrasında gelişen fantastik bir macerayı konu alıyor. Tanıdık hikayeye sahip bu yerli filmin süresi ise 1 saat 40 dakika olarak karşımıza çıkıyor.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 23 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 19:50 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin